ZADZWOŃ!
+48 502 368 980

transport krajowy i międzynarodowy
przewóz kontenerów

Specjalizujemy się w transporcie lądowym kontenerów morskich, zarówno w ruchu krajowym, jak i zagranicznym...

o naszej firmie

Firma KON-TRANS od 2003 roku świadczy usługi transportowo-spedycyjne na terenie kraju jak i poza jego granicami. Pomysł stworzenia firmy wynikł zarówno z pasji motoryzacyjnej jak i doświadczenia w transporcie lądowym. Mimo długoletniej działalności w dalszym ciągu jesteśmy firmą gwarantującą bezpieczeństwo i rzetelność w przewożeniu ładunków.

Aktualnie współpracujemy z wieloma firmami transportowymi, których pozycja i marka jest równie mocna w sektorze transportowym jak nasza. Zawdzięczamy to nie tylko specjalistycznej wiedzy, doświadczeniu, ale i ciągłym inwestycjom we flotę samochodową.

Nasza flota transportowa aktualnie składa się z 8 ciągników siodłowych i 8 naczep podkontenerowych. Specjalizujemy się w transporcie kontenerów morskich drogą lądową. Zarówno w zakresie ładunków kontenerowych jak i drobnicy kontenerowej.

Obsługujemy głównie zlecenia na terenie Polski i Niemiec. W czasie prowadzenia działalności jeździliśmy także po Łotwie, Litwie, Szwecji, Holandii, Danii czy Ukrainie. Dlatego też, w przypadku chęci zlecenia transportu do innych państw prosimy o kontakt telefoniczny.

Nasze usługi:

Obsługujemy porty:

Jesteśmy w stanie przetransportować dla państwa następujące rodzaje kontenerów:

Dlaczego warto wybrać firmę KON-TRANS?

Drodzy Państwo, jeżeli przeczytaliście już wszystkie informacje na naszej stronie internetowej i dalej nie odnaleźliście interesujących Was wiadomości skontaktujcie się z nami drogą internetową lub telefoniczną! Przejechaliśmy przez kilkanaście lat miliony kilometrów i jesteśmy w stanie zrobić wszystko by nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług, tak jak setki firm, które z nich korzystają i korzystały.